a

Aktualności

2014-07-25

PKP Energetyka na debacie dot. bezpieczeństwa dostaw surowców i zaopatrzenia w energię

W dniu 23 lipca, w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej odbyła się debata nt. poprawy bezpieczeństwa dostaw surowców i zaopatrzenia kraju w energię. W dyskusji poruszono również kwestię giełdy gazu i obliga giełdowego. Spółkę PKP Energetyka reprezentował członek zarządu, dyrektor handlowy - Wojciech Szwankowski.

Dowiedz się więcej

2014-07-15

PEC Siedlce pierwszym klientem kupującym gaz od PKP Energetyka

 

PKP Energetyka podpisała pierwszą umowę na sprzedaż gazu z Przedsiębiorstwem Energetycznym w Siedlcach Sp. z o.o.  Kontrakt zakłada zakup przez PEC Siedlce ok. 50 mln m3 gazu i poszerza dotychczasową współpracę spółek na zasadach synergii.

Dowiedz się więcej

2014-06-27

PKP Energetyka rozpoczyna sprzedaż błękitnego paliwa

Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził taryfę na obrót gazem ziemnym dla spółki PKP Energetyka, dzięki czemu od 1 lipca spółka może rozpocząć sprzedaż tego surowca.  Tym samym, czołowy polski dostawca energii elektrycznej dołącza do grona podmiotów, które oferują klientom gaz i energię elektryczną w pakiecie.

Dowiedz się więcej

2014-06-10

PKP Energetyka bada potrzeby klientów

Już po raz trzeci PKP Energetyka została uhonorowana godłem „Firma Przyjazna Klientowi”, przyznawanym od 10 lat firmom spełniającym najwyższe standardy obsługi klienta. Przyznane wyróżnienie to nie tylko dowód najwyższej jakości obsługi klienta, lecz również efekt stałego monitorowania i spełniania jego potrzeb. Niebawem PKP Energetyka ogłosi wyniki badań dotyczących m.in. obsługi klienta przez firmy energetyczne.

Dowiedz się więcej

2014-06-03

PKP Energetyka wchodzi na rynki europejskie. Spółka stawia na energię odnawialną i handel gazem i prądem

PKP Energetyka wchodzi na niemiecką giełdę energii elektrycznej EEX. Spółka chce w tym roku podpisać umowy z głównymi graczami na rynku energii w Europie i rozpocząć z nimi handel hurtowy. W najbliższym czasie PKP Energetyka liczy na zatwierdzenie taryfy gazu przez Urząd Regulacji Energetyki. Dotychczasowi klienci spółki już wyrażają zainteresowanie rozszerzeniem oferty.

Dowiedz się więcej

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.