Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij
INFOLINIA801 77 29 29

Majowa Akcja w Kujawskim HDK

Dnia 20 maja 2015r., w nowej siedzibie Zakładu Kujawskiego, działający przy nim Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy PKP Energetyka – Bydgoszcz zorganizował kolejną akcję zbiórki krwi. Odbyła się ona tradycyjnie przy współpracy z Wojskową Stacją Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Podczas tej akcji 36 członków klubu oddało krew, co pozwoliło nam zebrać 16,2 litra tego cennego płynu. Natomiast łącznie podczas 18 akcji zorganizowanych w siedzibie Zakładu oddaliśmy ponad 330 litrów krwi.

Nasz Klub powstał 21 lutego 2007r. jako pierwszy klub Honorowych Dawców Krwi przy Zakładach PKP Energetyka S.A. Zrzesza obecnie 102 członków, w tym 61 czynnie oddających krew. Do tej pory Honorowi Dawcy Krwi zrzeszeni w naszym Klubie oddali łącznie około 810 litrów krwi.

Ostatnio zmodyfikowano: 06.03.2017

Energia dla życia

E-faktura

Zamień tradycyjną fakturę na e-fakturę. Sprawdź jakie to proste

więcej

Znajdź nas: