Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij

Wymiana liczników

W związku z wprowadzeniem nowoczesnego systemu zdalnego zarządzania licznikami energii elektrycznej, u niektórych odbiorców nastąpi wymiana licznika. Cały proces wymiany potrwa od 27 lipca do 30 grudnia 2016 roku. Elektromonterzy wymieniający liczniki posiadają imienne identyfikatory ze zdjęciem, ważne wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować związane z tym utrudnienia. Konieczne będzie krótkotrwałe odłączenie zasilania w momencie wymiany licznika. Jednocześnie zapewniamy, że dotychczasowe warunki dostaw energii elektrycznej pozostaną niezmienione, a w szczególności nie spowoduje to zwiększenia opłat, które Państwo ponoszą z tego tytułu.

Wpisując poniżej numer PPE (znaleźć go można na fakturze) mogą Państwo sprawdzić, czy i ewentualnie kiedy wymiana licznika będzie przeprowadzona u Państwa.

 

 

PL/
INFOLINIA801 77 29 29

Majowa Akcja w Kujawskim HDK

Dnia 20 maja 2015r., w nowej siedzibie Zakładu Kujawskiego, działający przy nim Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy PKP Energetyka – Bydgoszcz zorganizował kolejną akcję zbiórki krwi. Odbyła się ona tradycyjnie przy współpracy z Wojskową Stacją Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Podczas tej akcji 36 członków klubu oddało krew, co pozwoliło nam zebrać 16,2 litra tego cennego płynu. Natomiast łącznie podczas 18 akcji zorganizowanych w siedzibie Zakładu oddaliśmy ponad 330 litrów krwi.

Nasz Klub powstał 21 lutego 2007r. jako pierwszy klub Honorowych Dawców Krwi przy Zakładach PKP Energetyka S.A. Zrzesza obecnie 102 członków, w tym 61 czynnie oddających krew. Do tej pory Honorowi Dawcy Krwi zrzeszeni w naszym Klubie oddali łącznie około 810 litrów krwi.

Powrót

Ostatnio zmodyfikowano: 2017-03-06